Чашки та кружки купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0
Filter
237 товарів
Сторінки:

Показати ще 18

237 товарів
Сторінки:

Якщо тарілки - це серце блюд, то чашки й кухлі - його легені. З'їсти бутерброд рано вранці можна і без тарілки, а ось випити першу каву без чашки – завдання набагато складніше. Окрім кавових і чайних чашок, доступних в комплекті з блюдцем, ніхто не обійде стороною кухля Villeroy & Boch.

Чашки для еспресо можна знайти практично на кожній кухні. Чашка еспресо підходить для приготування концентрованих кавових напоїв невеликими порціями. Але її не слід плутати з великою чашкою Мокко, в якій передбачено місце для молока, піни й шоколадного сиропу. Незалежно від того, чи вважаєте за краще ви прокидатися з Мокко або еспресо, Villeroy & Boch підбере потрібну чашку.

Які набори підходять для різних сімей

У рамках свого дослідження, компанія Villeroy & Boch підрахувала скільки чашок і кухлів необхідно в різних за розміром сім'ях. Наприклад:

  • Парі батьків з двома дітьми треба в середньому дванадцять кавових чашок (з блюдцями) і склянок, за умови, що є також шість кухлів;
  • Пара без дітей може обійтися вісьмома склянками та шістьма кавовими чашками. Але також треба мати мінімум шість кухлів з ручками;
  • Для самотньої людини досить мати чотири кухлі в шафі. Також йому вистачить чотирьох кавових чашок і шести склянок;

Купити чашку або цілий набір можна на цьому сайті.

Традиційний симбіоз скла і фарфору

Наш інтернет-магазин - це не просто тарілки й чашки. Попри те, що корені Villeroy & Boch - у фарфорі, виробник не обходить стороною і скляні вироби. З 1843 на фабриці почали робити видуванні вручну кухлі, склянки й чашки для кави. Завдяки індивідуальному декору, гравіюванню, піскоструминної обробки й полірування, кожен скляний виріб поєднується з декором колекцій з фарфору ідеально доповнюють сервізи своїм блиском.

Важливо зазначити, що кожен кухоль і чашка, незалежно від того, чи були вони створені зі свинцевого кришталю або блискучого фарфору вищої якості, проходить через руки кваліфікованих майстрів і ретельно перевіряється на наявність дефектів. Чашка Villeroy & Boch – це ремісничий, якісний і відмічений нагородами дизайн.

Впорядкована еклектика

На відміну від тарілок, які переважно повинні поєднуватися в єдиному дизайні, чашки й кухлі набагато легше пробачити за хаотичний вид. Чому? По-перше, тому що вони рідко з'являються на столі одночасно. По-друге, тому що важливо, щоб Villeroy & Boch чашки відповідали поданому напою, а не посуду поруч.

Також можна використати різні набори для еспресо. Наприклад, якщо кожна чашка підходить до відповідного блюдця, можна говорити про їх впорядковану різноманітність. У випадку з тривалим чаюванням із заварника, більшість любителів чаю навіть визнають за честь зібрати свій власний комплект. Кухоль Віллерой і Боха може стати універсальним доповненням до будь-якого кухонного комплекту.

Якщо немає упевненості у своїх силах, завжди можна замовити Віллерой Боха чашки у вже зібраному сервізі. Купити кухоль і інше начиння цього бренду можна через наш інтернет-магазин. Оперативна доставка здійснюється в такі міста, як Дніпро, Київ, Одеса т.д. За допомогою транспортних компаній чашки для кави й кухля Villeroy & Boch можна отримати у будь-якому населеному пункті України. Ціна на цю продукцію приємно порадує поціновувачі якісного посуду.