French garden купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

French garden

Фільтр
76 товарів
Сторінки:

Показати ще 18

76 товарів
Сторінки:

З 1748 року компанія Villeroy & Boch піклується про те, щоб на столі кожного покупця стояла вишуканий і якісний посуд. Традиції виготовлення фарфору відомі досить давно, але не кожному виробнику вдається довести технологію до такої досконалості.

Колекція French Garden Villeroy & Boch

Для того щоб любителям гарного посуду було простіше вибрати предмети в одному стилі, німецький бренд випускає продукцію відразу колекціями - сетами з предметів різного призначення, виконаних в одному образі. Однією з найпопулярніших буквально відразу ж після виходу стала колекція Villeroy Boch French Garden. Ніжний і тонкий фарфор з простими візерунками - ягоди, фрукти, квіти. Всі предмети виконані в білому кольорі, а ось форми досить цікаві - замість класичної круглої є предмети і квадратні з округленими краями, і шестикутні з плавними переходами до кутів. Таке поєднання простого малюнка і складної форми надає колекції дорогий і стильний вигляд.

Предмети в колекції French Garden

Сама колекція досить обширна і охоплює всі предмети столового посуду, розділяючись на підколекції для зручності вибору і замовлення. Головна мета такого розподілу - максимально охопити всі потреби господинь і запропонувати їм хороший вибір в колекції Френч Гарден. Можна вибрати:

  • тарілки - як звичайні глибокі і плоскі в наборах і окремо, так і пиріжкові, салатові та навіть окремо моделі для пасти;
  • чашки - звичайні, для еспресо і для сніданку, чайні і чайно-кавові, з блюдцями і без;
  • окремо - чайні кружки 0,42 і 0,48 л, з фруктовими візерунками;
  • салатники і овальні блюда;
  • молочники, кавники, соусники, глечики - все для того, щоб кожен продукт, що подається на стіл, мав свій предмет з колекції Френч Гарден Віллерой;
  • чайники і блюда для фруктів - з тими ж фруктами в узорах.

Який би стіл ви не збирали - вечірній чай або святковий сніданок - ви зможете сервірувати його з посудом з колекції французького саду.

Дизайн Віллерой Бох Френч Гарден

У цій колекції виробник вирішив не дивувати складними візерунками й вигадливою обробкою - все досить просто, але саме в цій простоті й криється родзинка. Френч Гарден - посуд, який буде доречний на будь-якому столі, з будь-якого приводу, адже за простотою малюнка - чудова якість, легкість і витонченість справжнього фарфору. Легкість малюнка підкреслена витонченістю форми, білий колір посуду - відмінний фон для намальованих фруктів і овочів. Цей посуд годиться як для повсякденного вжитку, так і на святковий стіл.