Audun купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Audun

Фільтр
30 товарів
Сторінки:

Акція

1498 грн 1273 грн

Акція

3798 грн 3228 грн

Акція

1498 грн 1273 грн

Акція

5148 грн 4376 грн

Акція

5898 грн 5013 грн

Показати ще 12

30 товарів
Сторінки:

Villeroy Boch Audun Chasse - початок всесвітньо відомого бренду було покладено виготовленням фаянсового посуду. Оскільки робота велась "з душею", до виробництва приєднувалися місцеві жителі, а керівник фабрики згодом став мером міста. Якість посуду Boch настільки цінувалося, що виробникові було дозволено називатися імператорської, а на клеймі використовувати державний герб.

Бізнес Ніколаса Віллеруа починався на фабриці керамічної плитки. Поступово виробник розширював виробництво, використовував інновації. Однак подальший розвиток бізнесу Audun Villeroy вимагало все більших ресурсів. Вихід був знайдений в об'єднанні з далекими родичами і близькими друзями. Так з'явився бренд Villeroy and Boch Audun.

Переваги посуду Villeroy Boch Audun Chasse

Висока планка, поставлена в XVIII столітті, не стала нижче і в наш час. Однак сьогодні шанувальникам якісного посуду Audun з України нема потреби відправлятися в закордонне відрядження. Насолодитися шедеврами можуть не тільки жителі Києва. Купити окремі вироби або замовити всю колекцію легко в інтернет-магазині з доставкою в Одесу, Харків чи будь-який інший місто. Тут представлений повний асортимент посуду Villeroy & Boch, тому кожен може підібрати собі набір за відповідною ціною.

Працюючи, під спільним брендом, майстри вже в ХIХ столітті домоглися небувалих висот. Вироби виходили буквально невагомими, проте відрізнялися високою міцністю. Сьогодні випускаються серії, що завоювали популярність ще в минулому столітті, а також розробляються нові моделі.

Чому обирають Villeroy Boch Audun

Одна з легенд - Villeroy Boch Audun Chasse. Посуд з цієї лінійки дозволить створити неповторну романтичну атмосферу. Колекція Аудун відрізняється чорно-білими замальовками з яскраво-жовтим обрамленням. Вона переносить нас на століття назад, змушуючи завмирати від захвату.

Посуд Audun Ferme купують, тому що:

  • Вона відрізняється вишуканістю та особливим шармом.
  • З її допомогою звичайний обід перетворюється в аристократичний прийом.
  • Коли вам захочеться відчути себе справжньою тургенєвською панянкою, а не звичайною жінкою, досить налити собі чаю в чашку Audun.

Розкішний посуд допомагає проблемам розчиниться.