Набори посуду купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Набори посуду

Фільтр
82 товари
Сторінки:

Акція

11598 грн 8119 грн

Показати ще 18

82 товари
Сторінки:

Зовнішній вигляд столового посуду вказує на статус хазяїна будинку (чи ресторану, кафе). До того ж у красивій тарілці страва виглядає більш апетитно. Ось тому економити на посуді не варто, особливо, якщо ви хочете справити на своїх гостей незабутнє враження.

З усієї різноманітності посуду особливою популярністю в усі віки користується саме фарфоровий. Увагу слід звернути на  набір посуду Villeroy & Boch з кістяного фарфору. Це німецький бренд з багаторічною історією виробництва елітного посуду і предметів інтер'єру, який визнаний найкращим в Європі. Спочатку фарфоровий посуд Villeroy & Boch виготовлявся виключно для знаті й осіб королівської сім'ї.

Асортимент посуду Villeroy & Boch

Сьогодні в сегменті компанії продукція декількох класів. Виробник пропонує великий асортимент тарілок, блюд, соусників і чашок, сервізів. Кожна колекція – це справжній витвір мистецтва, в якому продумана кожна деталь. Окрім одиничних предметів посуду можна придбати набір столового посуду на різну кількість персон. Це може бути чайний сервіз, обідній або подарунковий комплект.

Ви можете купити набір посуду однотонний, у блискучому білому тоні або декорований оригінальним кольоровим орнаментом, класичної форми або зі складними геометричними візерунками.

Головні переваги

Кожен представлений набір посуду Villeroy & Boch - це в першу чергу висока якість, помножена на естетичну красу і вікові традиції. Такий посуд унікальний, він не схожий на інший товар, його складно переплутати з іншим брендом. Він створює атмосферу свята під час трапези, довгий час радує своїм привабливим зовнішнім виглядом і якістю. До того ж такий набір посуду як тарілки, ще універсальний і практичний: він чудово підходить для будь-якого застілля, стилю кухні, красиво прикрашає столову кімнату.

Варто зазначити, що компанія Villeroy & Boch має власну філософію виробництва. Звучить вона таким чином: виготовлення максимально зручних для застосування кухонних девайсів з високоякісної сировини. При цьому художники компанії не забувають і про зовнішній вигляд, докладаючи всіх зусиль, щоб кожен виріб виглядав стильно і сучасно.

Використання сучасних технологій, висока якість кожного виробу – усе це сприяє тому, що посуд цього бренду продається у понад 130 країн світу і став доступним для багатьох клієнтів.

Купити посуд Villeroy & Boch в Україні?

Якщо ви бажаєте стати володарем розкішного фарфорового сервізу або піднести його в якості коштовного подарунка, то ви з легкістю можете купити його на сайті інтернет-магазину. У каталозі у великому асортименті представлені набори німецького посуду різних колекцій, а також можна придбати:

  • витончені ємкості для соусу;
  • оригінальні тарілки та піали;
  • салатники, ікорниці, бульйонниці;
  • цукорниці, чайники;
  • набори дитячого посуду.

Придбавши набір німецького посуду, ви ні на мить не матимете сумнівів щодо якості товару. Він підкорить вас з перших секунд.