Келихи для шампанського купити в Києві, Україні | офіційний інтернет-магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Шампанське

Фільтр
42 товари
Сторінки:

Показати ще 18

42 товари
Сторінки:

Келихів під шампанське існує величезна безліч - але чи всі вони однакові? Для того, щоб шампанське та інші ігристі вина повністю розкрили свій букет - їх слід наливати тільки в правильні келихи - кращої форми, з якісних матеріалів. Але де ж варто шукати їх?

Як вибрати набір келихів для шампанського?

Існують загальновизнані правила для келихів і склянок під напої будь-якого типу. Ігристі вина також вимагають для себе особливий посуд - досвідчені сомельє можуть точно назвати рекомендовану форму, товщину келиха і якість скла або кришталю, з якого такий посуд слід виготовляти. Всі ці параметри виникли з особливостей напою, його характеристик і традицій вживання. Якщо ж поряд немає досвідченого сомельє - щоб вибрати келихи для шампанського, варто звернутися в компанію з гарною і перевіреною репутацією. Як, наприклад, Villeroy & Boch.

Чи відповідають келихи для шампанського Villeroy & Boch всім стандартам?

Безумовно. Дизайнери компанії дуже уважно підходять до випуску кожної колекції й пильно стежать за тим, щоб кожен напій розкривався найкращим чином, а покупець зміг цілком насолодитися вишуканим смаком. Історія компанії ведеться з далекого 1748 року - і всі ці роки бренд виробляв якісний посуд, яка стала знаменитою у всьому світі - зараз її постачають в 125 країн. При цьому ціна на посуд залишається цілком демократичною.

Чи можна такі келихи для шампанського купити в Києві?

Серед країн, в яких є офіційне представництво Villeroy & Boch, є й Україна. А це означає, що у нас є можливість придбати оригінальний посуд бренду, в тому числі й знамениті келихи для шампанського. Кожен любитель ігристих вин має можливість використовувати для подачі напою дійсно правильні келихи - вишуканої форми, дзвінкі та витончені. Вони стануть гідною прикрасою будь-якого столу, від урочистого прийому до сімейної вечері. Їх можна замовити не тільки в Києві, а й в Одесі чи Харкові - для цього є інтернет-магазин, де представлений повний асортимент продукції компанії. Обраний і замовлений набір келихів для шампанського вам ретельно і дбайливо упакують і доставлять в найкоротші терміни.