Умови використання платформи | Офіційний інтернет-магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Умови використання платформи

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ

Ці Умови разом з будь-якими іншими документами, вказаними в цих Умовах, визначають правила користування даною Платформою.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови. Використовуючи Платформу, Ви берете на себе зобов'язання, передбачені цими Умовами.

Якщо Ви не згодні з Умовами або з будь-якою їх частиною, будь ласка, не використовуйте дану Платформу.

Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо цих Умов, Ви можете зв'язатися з нами по телефонах, вказаних на нашій Платформі, або написавши нам листа за адресою [email protected] .

 

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

Всі терміни з великої літери вживаються в наступних значеннях:

1.1 Сайт: сукупність програмних і апаратних засобів, результат комп'ютерного програмування, який розміщений в мережі Інтернет під доменним ім'ям «villeroy-and-boch.ua» за адресою villeroy-and-boch.ua та належить власнику сайта. Сайт має віртуальний торговий майданчик для розміщення на ньому, зокрема, інтернет-магазину. Зміст сайту захищений авторським правом, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю законодавством України.

1.2 Інтернет-магазин: торговий майданчик, розміщений у віртуальному просторі сайта для формування правовідносин між Вами і Продавцем, відносно купівлі-продажу Товарів Продавця. При цьому, торговий майданчик є частиною інформаційного простору інтернет-магазину, що містить інформацію про Товар Продавця, яка є обов'язковою для складання Договору, який укладається між Покупцем і Продавцем, умови якого визначаються даними Умовами. Зміст інтернет-магазину захищено авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю. Інтернет-магазин належить Продавцю і розміщується згідно умов, визначених договором про надання послуг, укладеним між власником сайту і Продавцем.

1.3 Платформа: інтернет-магазин, розміщений у віртуальному просторі сайту «villeroy-and-boch.ua» за адресою villeroy-and-boch.ua .

1.4 Договір: договір (оферти) купівлі-продажу, укладений на відстані між Покупцем і Продавцем, умови якого визначаються Договором (оферти) купівлі-продажу.

1.5 Ви: Користувач або Покупець, залежно від контексту.

1.6 Користувач: будь-яка особа, яка має доступ до Платформи за допомогою мережі Інтернет та використовує його.

1.7 Покупець: Користувач, який оформляє на Платформі замовлення на покупку Товару.

1.8 Продавець: ФОП ЖИГАДЛО М. І., який здійснює свою діяльність згідно з законодавством України, з місцезнаходженням за адресою: Україна, 01103, місто Київ, вул. Бойчука Михайла, буд.30, кв. 38.

1.9 Товар: будь-яка продукція з асортименту, представленого на Платформі для продажу.

1.10 Умови: ці умови використання Платформи.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1 Ці Умови є єдиними умовами, які діють відносно використання даної Платформи, і замінюють будь-які інші умови.

2.2 У ці Умови можуть бути внесені зміни, тому рекомендуємо Вам регулярно перевіряти їх актуальність, оскільки на момент використання Вами Платформи застосовуються Умови, які діють на такий момент.

2.3 Використовуючи Платформу, Ви погоджуєтеся з наступними положеннями:

2.3.1. Ви можете використовувати Платформу тільки з метою оформлення законних замовлень.

2.3.2. Ви не маєте права оформляти спекулятивні або хибні замовлення, або замовлення з метою здійснення шахрайства. Якщо у Продавця є підстави вважати, що Ви оформили таке замовлення, він має право відмінити таке замовлення та повідомити про це компетентні органи державної влади.

2.3.3. Оформляючи замовлення на Платформі, Ви гарантуєте, що є дієздатними і досягли віку 18 років. Якщо Вам менше 18 років, Ви гарантуєте, що користуєтеся Платформою з дозволу батьків або опікуна.

2.3.4. Ви погоджуєтеся не копіювати, не відтворювати, не створювати, не перевидавати, не завантажувати, не друкувати, не публікувати, не транслювати, не записувати, не передавати, не поширювати веб-сторінки, матеріали Платформи, комп'ютерні коди або елементи Платформи, без попередньої письмової згоди Продавця, окрім як виключно для особистого користування.

2.3.5. Ви не маєте права змінювати або поширювати будь-які зміни змісту Платформи.

2.3.6. Ви погоджуєтеся не завдавати збитку, не порушувати і не впливати на безпеку будь-якої частини Платформи, її змісту або будь-якої пов'язаної з нею мережі або програмного забезпечення.

Продавець зберігає за собою право заблокувати доступ до Платформи будь-якому Користувачу, у разі порушення положень, вказаних вище в цьому пункті Умов.

2.4 Ви повинні надати Продавцю коректну адресу електронної пошти, поштову адресу та/або інші дані. Також Ви погоджуєтеся, що Продавець має право на використання цих даних для ідентифікації Вас як Користувача або Покупця, а також для контакту з Вами за необхідності (див. Положення про конфіденційність і порядок використання файлів cookie на Платформі).

2.5 У випадку, якщо Ви надали неповну, некоректну або неправдиву інформацію, Продавець не зможе виконати Ваше замовлення.

 

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

3.1 Наша Платформа може містити посилання на сайти і матеріали третіх осіб. Такі посилання розміщені виключно в інформаційних цілях, і Продавець не може контролювати зміст таких сайтів і матеріалів. Відповідно, Продавець не несе відповідальності будь-якого характеру за будь-які збитки або збиток, які можуть виникнути в результаті використання таких посилань.

 

4. ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

4.1 Ви можете зв'язатися з нами по телефонах, вказаних на Платформі.

4.2 Для спілкування з Вами, Продавець використовує Ваші контактні дані, вказані при оформленні замовлення або запиту. Продавець може відправляти Вам електронні повідомлення.

 

5. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ І ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

5.1 Права інтелектуальної власності на всю Платформу належать власнику сайту, торгові марки та матеріали, які надаються на Платформі, належать компанії Villeroy & Boch AG і захищені законодавством про авторське право. Їх зберігання, друк і демонстрація можливі

виключно для особистого використання. Ніхто, окрім Продавця, не має права публікувати, змінювати, поширювати або будь-яким іншим способом відтворювати матеріали або їх копії, надані або розміщені на Платформі, і не має права використовувати такі матеріали у будь-яких комерційних цілях.

5.2 Використовуючи Платформу, Ви надаєте Продавцю свою згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» і до нашого Положення про конфіденційність і порядок використання файлів cookie на Платформі.

 

6. ВІРУСИ, ЗЛОМИ ТА ІНШІ КІБЕРЗЛОЧИНИ

6.1 Ви не маєте права здійснювати неналежне використання цієї Платформи за допомогою навмисного впровадження, запуску вірусів, троянських програм, вірусів-черв'яків, програм типу "логічна бомба" або інших матеріалів, які є зловмисними або небезпечними з технічної точки зору. Ви погоджуєтеся не здійснювати спроби несанкціонованого доступу до Платформи, сервера, на якому розміщена Платформа, або будь-якого іншого сервера, комп'ютера або бази даних, пов'язаних з Платформою. Ви погоджуєтеся не здійснювати атаки за допомогою мережевих і розподілених атак, зокрема атак, направлених на відмову в обслуговуванні.

6.2 Порушуючи це положення, Ви можете скоїти злочин відповідно до чинного законодавства. Продавець зобов'язаний повідомити про будь-які підозри відносно такого злочину компетентному правоохоронному органу, при цьому Продавець буде зобов'язаний співробітничати з відповідним органом для встановлення особи зловмисника. Крім того, у разі такого порушення, Ваше право на використання даної Платформи негайно припиняється.

6.3 Продавець не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати, понесені в результаті мережевої атаки, вірусу або іншого програмного забезпечення або матеріалів, які є зловмисними та з технічної точки зору небезпечними для Вашого комп'ютера, устаткування, даних або матеріалів, отриманих в результаті використання цієї Платформи або завантажених з Платформи, а також з матеріалів, посилання на які розміщені на Платформі.

 

7. НАШЕ ПРАВО ЗМІНЮВАТИ ЦІ УМОВИ

7.1 Продавець має право час від часу переглядати та змінювати ці Умови.