Тарілки купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Тарілки

Фільтр
220 товарів
Сторінки:

Показати ще 18

220 товарів
Сторінки:

Villeroy & Boch тарілки допоможуть розставити акценти на вашому столі, адже тарілки є серцем столового набору і визначають загальний ефект столу. Вибираючи дизайн, почніть з найкрасивішої тарілки. Якщо форма, декор та діаметр тарілки будуть правильними, рішення практично прийнято. Кожна колекція Villeroy & Boch задає тон образу вашого столу завдяки поєднанню матеріалу і дизайну. Додайте відчуття тепла за допомогою набору тарілок з нашого мерехтливого порцеляна Premium Bone Porcelain або використовуйте сяючий білий колір Premium Porcelain, щоб чіткі лінії і чисті форми переважали в загальній картині. Компанія прагне до того, щоб хороший посуд був доступен кожному, і активно просуває свою продукцію на ринку в Україні.

Ніколи не випускайте з уваги тарілку Villeroy & Boch

Кухонна тарілка завжди кидається в очі, на відміну від кухонних приборів. Тарілкии Villeroy & Boch різних форм та кольорів, наприклад та, яку ставлять  на накритий стіл до сніданку, - це як нота в опері. Плутанини легко уникнути: компанія Villeroy & Boch підрахувала, скільки тарілок має бути доступо в базовій комплектації для різних сімей. Можуть знадобитися і додаткові варіанти, але тут все залежить тільки від бажання власників - пристрасні любителі гриля не можуть обійтися без тарілок для гриля, а ось домашні роли маки, зроблені своїми руками на бамбуковій рогожі, звичайно ж, подаються на тарілці для суші.

Пристрасть до ремесла в тарілці Villeroy & Boch

Villeroy & Boch пред'являє найвищі вимоги до власного фарфору з 18 століття. Нашу першу тарілку Villeroy & Boch ми зробили вручну, майстерно прикрасивши візерунком Brindille з синіх гілочок. Незабаром після цього промислова революція не пройшла непоміченою для нашої мануфактури і полегшила частину роботи. Майстри змогли зайнятися не тільки виготовленням, але й розробкою нових матеріалів, таких як інноваційний фарфор, і подальшим вдосконаленням нашого преміального порцеляна з використанням секретних технологій. Ми змогли найкращим чином оптимізувати наші виробничі процеси, щоб ще поліпшити продукцію. Але ніяка революція не може запропонувати альтернативи традиційним ремеслам. Саме тому і сьогодні порцелянові тарілки з різних колекцій розписуються вручну і особисто перевіряються нашими майстрами, поки вони не покинуть фабрику. Саме тому кожна одиниця повністю виправдовує свою ціну - адже це дійсно ексклюзив, незважаючи на обсяги виробництва.