Тарілки купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0
Filter
224 товари
Сторінки:

Показати ще 18

224 товари
Сторінки:

Villeroy & amp; boch тарілки допоможуть розставити акценти на вашому столі, адже тарілки є серцем столового набору і визначають загальний ефект столу. Вибираючи дизайн, почніть з найкрасивішою тарілки. Якщо форма, декор та діаметр тарілки будуть правильними, рішення практично прийнято. Кожна колекція Villeroy & amp; Boch задає тон образу вашого столу завдяки поєднанню матеріалу і дизайну. Додайте відчуття тепла за допомогою набору тарілок з нашого мерехтливого порцеляни Premium Bone Porcelain або використовуйте сяючий білий колір Premium Porcelain, щоб чіткі лінії і чисті форми переважали в загальній картині. Компанія прагне до того, щоб хороша посуд була доступна кожному, і активно просуває свою продукцію на ринку в Україні.

Ніколи не випускайте з уваги тарілку Виллерой і Бох

Якщо можна трохи обдурити столовими приборами, то кухонні тарілка невблаганна. Тарілка Виллерой і Бох іншої форми і кольору, яку кладуть на накритий стіл до сніданку, & mdash; це як нота в опері. Подібної оптичної какофонії легко уникнути: компанія Villeroy & amp; Boch підрахувала, скільки тарілок має бути доступне в базовому оснащенні для сімей різного складу. Можуть знадобитися і додаткові варіанти, але тут все залежить тільки від бажання власників - пристрасні любителі гриля не можуть обійтися без тарілок для гриля, а ось домашні роли маки, скорочення своїми руками на бамбуковій рогожі, звичайно ж, подаються на тарілці для суші.

Пристрасть до ремесла в тарілці villeroy boch

Villeroy & amp; Boch пред'являє найвищі вимоги до власного фарфору з 18 століття. Нашу першу тарілку villeroy & boch ми зробили вручну, майстерно прикрасивши візерунком Brindille з синіх гілочок. Незабаром після цього промислова революція не пройшла непоміченою для нашої мануфактури і полегшила частина роботи. Майстри змогли зайнятися не тільки виготовленням, але й розробкою нових матеріалів, таких як інноваційний фарфор Vitro, і подальшим вдосконаленням нашого преміального порцеляни з використанням наших секретних технологій. Ми змогли найкращим чином оптимізувати наші виробничі процеси, щоб ще поліпшити продукцію. Але ніяка революція не може запропонувати альтернативи традиційним ремеслам. Саме тому і сьогодні порцелянові тарілки з різних колекцій розписуються вручну і особисто перевіряються нашими майстрами, поки вони не покинуть фабрику. Саме тому кожна одиниця повністю виправдовує свою ціну - адже це дійсно ексклюзив, незважаючи на обсяги виробництва.