Склянки, келихи для води та соку - купити в Києві, Україні | Офіційний інтернет-магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Склянки, келихи для води та соку

Фільтр
35 товарів
Сторінки:

Показати ще 17

35 товарів
Сторінки:

Склянки для води та інших напоїв - неодмінний атрибут при будь-якому сервіруванні. Гарний питний посуд здатний прикрасити стіл. Однак далеко не всі вироби підходять для вишуканого сервірування. Найкраще на святковому столі або в обстановці дорогого ресторану виглядає кришталевий посуд. Виробник Villeroy & Boch пропонує склянки для напоїв із елегантним дизайном, які здатні прикрасити будь-який стіл.

Асортимент моделей

Компанія Villeroy & Boch пропонує величезний вибір питного посуду. В асортименті представлені:

Вироби можна придбати наборами або поштучно, також виробник пропонує комплекти посуду для міцних напоїв, до яких входять склянки чи келихи, а також графін.

Питний посуд пропонується серіями, що дозволяє створити максимально цілісне сервірування. Так, склянки для води Villeroy & Boch із колекції Entrée можуть бути доповнені келихами шампанського, білого та червоного вина, а також чарками. Посуд із однієї серії об'єднує форма та характерне оформлення.

Всі вироби марки Villeroy & Boch вирізняються вишуканим дизайном. У каталозі пропонуються моделі як у класичному, так і в сучасному виконанні. Келихи та склянки для соку Villeroy & Boch серії Octavia прикрашені декоративним елементом із численними гранями, в яких заломлюється світло, утворюючи численні відблиски. В асортименті є моделі не тільки з прозорого, але і кольорового скла. Моделі із серії Boston Coloured пропонуються у різних відтінках (червоному, синьому, зеленому, рожевому та сірому кольорі).

Матеріал виготовлення

Для виробництва склянок компанія Villeroy & Boch використовується лише високоякісний матеріал – кришталеве скло. Завдяки цьому всі вироби вирізняються вишуканим зовнішнім виглядом. Гарні склянки марки Villeroy & Boch приємно переливаються на світлі.

Кришталеве скло та кришталь – близькі один до одного матеріали. Скло виглядає так само як кришталь. Однак його склад та технологія виробництва дещо відрізняється. Так, при виготовленні штучного кришталю зазвичай застосовується свинець, це важкий токсичний метал. При виробництві кришталевого скла замінюють кремнієм або титаном. Ці добавки надають матеріалу характерного блиску, при цьому збільшуючи його міцність.

Придбати склянки марки Villeroy & Boch можна у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. У каталозі представлені лише оригінальні моделі. Вартість посуду обумовлюється прямим постачанням від виробника. Замовити келихи, чарки, склянки тощо можна з доставкою у Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах України.