Скляні келихи для вина купити в Києві, Україні | офіційний інтернет-магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Скляні келихи для вина

Фільтр
53 товари
Сторінки:

Показати ще 18

53 товари
Сторінки:

Келих для вина Віллерой Бох здатний подарувати не лише естетичне задоволення, але і смакову насолоду. Келихи виконані з кришталевого скла, яке надає чистоту і прозорість, а також приємний «кришталевий» дзвін. Хоч вони й виглядають дуже крихко, все ж при виготовленні потурбувалися про належний захист.

Вишукані келихи для вина Villeroy & Boch

Келихи під вино, як і інші місткості для напоїв, оброблені спеціальною речовиною, яка зберігає первинну витонченість і красу. Спеціальна речовина уберігає їх від тріщин і сколов, тим самим радуючи власника довгий час.

Як обрати набір келихів для вина?

Фахівці стверджують, що правильний підбір келихів позначається на смакових якостях вина. Цей вишуканий напій вельми багатогранний і різноманітний. Він також володіє безліччю смаків і ароматів.

Відрізнити один напій від іншого часом буває важко. Однак в такому великому різноманітті вин напій можна відрізнити за різними ознаками. Наприклад, за кольором. За колірною класифікацією вина бувають білими, червоними та рожевими.

Щоб гідно оцінити вино, необхідно правильно вибрати келих. Келихи в основному розрізняються за формою і розміру чаші. Вони по-різному розкривають смак напою, тим самим дозволяючи насолоджуватися перевагами вина. Наприклад:

  • Келихи для червоного вина мають опуклу, об'ємну і широку чашу, яка дозволяє насолодитися вираженим і насиченим ароматом вина. Келих має об'ємну форму для того, щоб червоне вино могло дихати. Адже саме так напій зможе проявити весь свій потенціал.
  • Келихи для білого вина володіють вузькою і високою формою, тим самим зберігаючи приємну прохолоду напою. Біле вино, на відміну від червоного, не вимагає збагачення киснем. Тому келихи мають таку форму. Крім того, біле вино зазвичай подають в охолодженому вигляді, а висока ніжка келиха сприяє повільному нагріванню напою.
  • Келихи для рожевого вина володіють середнім розміром і дозволяють з перших секунд насолодитися фруктовими ароматами.

Купівля келихів для вина в Україні

Келихи для вина купити в Києві досить просто. Достатньо лише відвідати магазин за вказаними на сайті адресами. Крім цього офіційні магазини знаходяться і в інших містах. Наприклад - Одеса.

Якщо ж з якихось причин не вдається відвідати магазин, то інтернет-магазин порадує дуже широким асортиментом і сприятливими цінами. Інтернет-магазин також може запропонувати кілька видів оплати. Наприклад, карта Visa або Mastercard. При оплаті таким способом покупцям гарантується конфіденційність даних, і їх обробка повністю захищена.