Свічники купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Свічники

Фільтр
26 товарів
Сторінки:

Акція

13448 грн 10758 грн

Показати ще 8

26 товарів
Сторінки:

Свічники є невід'ємним атрибутом інтер'єру будинку вже протягом багатьох століть. Сучасні дизайнери компанії Villeroy & Boch віддають належну увагу свічникам, надаючи справжнім поціновувачам воістину феєричні елементи інтер'єру. Вибираючи свічник Villeroy & Boch, ви купуєте витончений атрибут, який можна гармонійно вписати практично в будь-який інтер'єр приміщення, тому, що великий асортимент виробів повністю цьому сприяє.

Різновиди свічників

Вибираючи свічники Віллерой Бох необхідно звернути увагу на кількість отворів для фіксації свічки. Якщо в обраної моделі два і більше отвори, то такий варіант вже називається канделябром і вибір тут може бути трохи складнішим. Коли придбаєте свічник круглого форменого виконання на оду свічку, то він називається, як жирандоль. Після чого вибір виробу падає на спосіб його установки або кріплення. Є настінні, настільні, підлогові та стельові варіанти. Кріплення стельового свічника здійснюється безпосередньо до стелі або за допомогою мотузки в підвішеному стані.

Матеріал виготовлення свічників

Перед тим як купити свічники в Україні, варто ознайомитися з матеріалами, на основі яких здійснюється їх виробництво:

  • Метал. Практичний і стильний варіант, не піддається механічній дії. Вносить нотки аристократії в інтер'єр приміщення;
  • Скло. Не менш популярні моделі, порівнюючи з металевим аналогом вони важать менше, але більш сприйнятливі до ударів і пошкоджень. Наданий модельний ряд скляних свічників дає можливість зробити вибір виходячи з будь-яких критеріїв пошуку;
  • Дерево. Це найбільш бюджетні варіанти вироби, який не рекомендується до придбання по тій простій причині, що вогонь від свічки може підпалити дерев'яний свічник, тим самим утворюючи пожежа.

За допомогою великого асортименту інтернет-магазину Villeroy & Boch ви зможете купити свічник в Києві оригінального виробництва. У наданому асортименті є безліч різних варіантів виробів, які відрізняються не тільки за своїм стилем та матеріалом, але і дизайнерським виконанням.