Супниці купити в Києві, Україні | Інтернет магазин Villeroy & Boch
+38 067 0771748
+38 063 0771748
+38 099 6071748
Укр
0

Супниці

Супниця - це той атрибут посуду, який сприяє гастрономічної насолоди. Багато хто погодиться з тим, що їсти з красивого посуду набагато смачніше і приємніше. Кожна страва подається у відповідному посуді та супниця з кришкою допоможе правильно подати першу страву і приємно здивувати гостей. Це той варіант посуду, який можна використовувати, як для масових і урочистих заходів, так і для домашнього використання. Інтернет-магазин Villeroy & Boch надає можливість купити супниці з кришкою різних стилістичних оформлень, які стануть відмінним доповненням до вже наявного набору посуду.

Різновиди супниць

Красивий і правильно підібраний посуд може перетворити навіть самий звичайний стіл у свято. На місцевому ринку даний атрибут посуду надано у великій різноманітності. Всі вони відрізняються за матеріалом виготовлення, а також іншими параметрами:

  • Призначення. Порційні та столові;
  • Об'єм. Може варіюватися в діапазоні від 2 до 2,8 літра;
  • Формене виконання. Овального, круглого, циліндричного типу;
  • З однією або декількома ручками;
  • У комплектації може йти кришка і черпак.

Супниці в інтернет-магазині Villeroy & Boch надані на будь-який смак, всі вони відрізняються не тільки за матеріалом виготовлення і форменому виконанню, а й вартості. Тут ви зможете підібрати білі супниці виходячи з будь-яких критеріїв пошуку.

В асортименті надані моделі з оптимальним обсягом для подачі першої страви на стіл до 2.8 л. Порційні варіанти можуть застосовуватися замість тарілок. Це відмінний варіант, щоб красиво прикрасити стіл і порадувати погляд оточуючих стильним і красивим посудом.

Як правильно обрати супницю

При виборі даного атрибута кухонного посуду, варто керуватися наступними порадами та рекомендаціями:

  • Об'єм. Якщо супниця купується на сім'ю з трьох осіб, то її мінімальна місткість повинна бути не менше 3 літрів;
  • Матеріал. Сучасні моделі виробляються на основі фарфору. Тут вибір буде впиратися в естетичні уподобання і виділений бюджет. У будь-якому випадку даний матеріал не боїться перепадів температур і може використовуватися в мікрохвильовій печі для підігріву їжі.

Вибираючи спинці Villeroy & Boch, ви віддаєте перевагу якісному, практичному і довговічному посуду, який буде радувати ваш погляд багато років. Стильні супниці Віллерой Бох - це гарантія стилю, вишуканості та витонченості.